Dla osób indywidualnych
Porównamy dla Ciebie wszystkie dostępne oferty i pomożemy uzyskać najlepszą ofertę.
Czytaj więcej
Dla klientów firmowych
Potrzebna dodatkowa gotówka na rozwój firmy? Pomożemy znaleźć rozwiązanie.
Czytaj więcej
Trudne kredyty
Problem z chwilówkami? Pomożemy je spłacić kredytem bankowym.
Czytaj więcej
Leasing
Leasing na start, bez baz? To możliwe dzięki DK Finanse. Dowiedz się więcej.
Czytaj więcej

DK Finanse


Firma DK Finanse posiada bardzo różnorodną ofertę finansową. Znajdują się w niej zarówno różne rodzaje kredytów bankowych, jak również pożyczki krótko i długoterminowe firm pozabankowych. Pozwala to na kredytowanie każdego profilu Klienta, nawet tego najtrudniejszego. Pomagamy uzyskać najlepsze pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne oraz firmowe. Spłata pożyczek pozabankowych kredytem bankowym odciąży Twój budżet. Działamy szybko i skutecznie.

Nie pobieramy przedpłat. Na rynku działamy od kilkunastu lat i przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Obsługujemy klientów z całego kraju. Zadzwoń do nas lub odwiedź nas osobiście przy ulicy Targowej 18 paw.25 obok cukierni i daj sobie pomóc!

Kredyt na spłatę chwilówek

Konsolidacja chwilówek to idealne rozwiązanie dla każdego kto wpadł w spiralę zadłużenia i nie ma środków na spłatę bieżącego zadłużenia. Pamiętajmy, że przedłużanie terminu spłaty lub zaciąganie kolejnych pożyczek pozabankowych to nie wyjście. Dzięki temu zwiększa się jedynie wysokość długu.

Zwracając się o pomoc do doradców DK Finanse Klient ma szansę wyjścia z kłopotów finansowych. Posiadamy możliwość wynegocjowania w banku korzystnej umowy kredytowej. Taki kredyt nie będzie wymagał zabezpieczeń. Co więcej można ubiegać się o wyższą kwotę, którą będzie można przeznaczyć na inny dowolny cel. Plusem naszej oferty jest długi okres kredytowania, co wiąże się z płaceniem niższej raty.

Więcej informacji po kontakcie z doradcą DK Finanse.

Finansowanie dla firm

Pomagamy uzyskać kredyt firmowy na jak najlepszych warunkach. Przede wszystkim polecamy kredyty gotówkowe dla firm, kredyty konsolidacyjne dla firm oraz kredyty na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Jesteśmy w stanie pomóc osobom zadłużonym w ZUS/US.

Jak działamy?


This consultants might make available you’ll that has a personalized prepared, plagiarism complimentary report of top quality. Simply just point out ?write a pieces of paper meant for me? along with we are to it custom writings.

DK Finanse - Polisy