Kredyty dla osób indywidualnych

Nasza firma posiada w ofercie głównie kredyty dla osób fizycznych, takie jak: kredyty gotówkowe, kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, samochodowe, czy karty kredytowe, a także pożyczki pozabankowe. W poszczególnych zakładkach znajdują się bardziej szczegółowe opisy wybranych produktów kredytowych.

Klient indywidualny, który zwróci się do nas o pomoc w uzyskaniu kredytu może liczyć na indywidualne podejście. Naszym zadaniem jest dobranie odpowiedniej oferty, dlatego też musimy uzyskać informacje, aby móc określić profil Klienta i zaoferować mu najlepszy kredyt. Jest to możliwe między innymi dzięki temu, ponieważ współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi. Aby współpraca z nami była owocna musimy wzajemnie obdarzyć się zaufaniem.

W celu dokonania wstępnej weryfikacji potrzebne nam będą takie podstawowe informacje, jak:

1. kwota kredytu,
2. aktualne zobowiązania kredytowe,
3. ewentualne zobowiązania w firmach pozabankowych,
4. źródło i wysokość uzyskiwanych dochodów,
5. dane osobowe, jak stan cywilny, wiek, miejsce zamieszkania.

Kolejny krok należy już do naszych doradców, którzy na podstawie uzyskanych danych i ich przeanalizowaniu wyszukują odpowiednią ofertę. Dzięki wieloletniej współpracy pomiędzy bankami możemy uzyskać informację o ewentualnej pozytywnej decyzji przyznającej kredyt jeszcze przed złożeniem wniosku. Takie działania zwiększają szanse na otrzymanie kredytowania, ponieważ zmniejszają ilość zapytań w BIK.

Przede wszystkim polecamy:Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych kredytem z terenu całej Polski.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy klikając w przycisk poniżej.


Wypełnij wniosek kredytowy
DK Finanse - Polisy