Trudne kredyty

Dość często klienci spotykają się z pojęciem „trudny kredyt”. Co kryje się za tymi słowami? Najczęściej chodzi o trudności ze spłatą bieżącego zadłużenia. Jednak z każdej sytuacji jest wyjście. Jeżeli więc masz problem ze spłatą bieżącego kredytu lub potrzebujesz na już środków na niezaplanowane wydatki, zgłoś się do nas, na pewno pomożemy.

Nasi doradcy posiadają niezbędną wiedzę, jak również tak bardzo potrzebne w tym przypadku, doświadczenie. Proponujemy spotkanie i rozmowę podczas, której przedstawimy wszystkie możliwości i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

W życiu zdarzają się różne sytuacje, jak na przykład chwilowy brak pieniędzy na spłatę raty kredytu. Najgorsze co może się stać, to wpłata po terminie. W żadnym wypadku nie można dopuścić do takiej sytuacji. Banki źle reagują na opóźnienia, dlatego szybka reakcja jest tak bardzo ważna. Przekłada się to między innymi na uzyskanie lepszych warunków kredytowania.

Wśród dostępnych produktów kredytowych, klienci najczęściej wybierają:
Trudny kredyt to taki, który z jakiś powodów ciężko jest otrzymać w oddziale banku. W takiej sytuacji należy poznać przyczynę odmowy udzielenia pożyczki, między innymi poprzez pobranie raportu z Biura Informacji Kredytowej (BIK). Następnym krokiem jest wyszukanie banku, który zgodzi się udzielić kredytu i zaproponuje warunki, które zaakceptuje Klient.

Trudności z uzyskaniem kredytu bankowego mogą mieć również osoby:
- figurujące w innych rejestrach dłużników (KRD, ERIF INFOMONITOR),
- nie posiadające stałego źródła dochodów,
- mające zajęcie komornicze,
- mające trudną sytuację życiową.

Zapraszamy też młode osoby dopiero co stające u progu dorosłości, które mają problemy z uzyskaniem kredytu. Banki boją się udzielać im pożyczek. Najczęstszym powodem odmowy jest brak historii kredytowej. Dla nas to nie problem. Wystarczy się z nami skontaktować i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Co najważniejsze nie pobieramy żadnych przedpłat.

Czekamy na wszystkich mających podobny problem, na pewno pomożemy. Przychodząc do nas nic nie płacisz. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju.

Wypełnij wniosek kredytowy
DK Finanse - Polisy